منوی دسته بندی
خرید زغال

کوره زغال صنعتی سنتی و انواع آن

به طور کلی کوره ای که در آن چوب با حرارت بالا سوخته شده تا به واسطه آن زغال تولید شود کوره زغال گفته می شود. گفتنی است در طراحی و تولید این نوع از کوره ها توجه به استفاده از مواد مرغوب از اهمیت ویژه ای برخوردار بوده و باعث بهبود کیفیت زغال تولیدی ، صرف هزینه کمتر نگه داری و همچنین طول عمر بالای محصول می گردد به همین منظور در طراحی کوره زغال میرزا زغال اهمیت ویژه ای به استفاده از بهترین مواد اولییه شده که این امر تمایز را میان ما با سایر برند های مشابه ایجاد می نماید.

گونه های مختلف کوره زغال
کوره های راه اندازی خط تولید زغال

به دو گونه تقسیم می شوند:

کوره صنعتی زغال
کوره سنتی زغال
کوره های سنتی زغال با استفاده از متد های سنتی به تولید زغال می پردازد که گروه میرزا زغال با بررسی بهترین متد های تولید زغال توانسته بهترین کیفیت از این نوع کوره را طراحی و تولید نماید.

در تصویر بالا کوره سنتی زغال لیمو را مشاهده می فرمایید

کوره زغال صنعتی میرزا زغال نیز هماند کوره های سنتی از کیفیت بسیار بالای ساخت برخوردار بوده و به شما این امکان را می دهد که با اتلاف کمترین انرژی بهترین بریکت زغال فشرده ، زغال چینی را تولید نمایید.

کوره زغال چهار لایه میرزا زغال به خط تولید زغال شما انرژی بیشتری در جهت رشد کیفیت و کمیت محصولاتتان می دهد.

با استفاده از راهنمایی و مشاوره رایگان مجموعه میرزا زغال می توانید قوی ترین خطوط تولید را راه اندازی نموده و کارخانه خود را هوشمندانه تر بسازید. برای این کار تنها یک تماس با ما کافیست.

زغال میرزا تولید کننده درجه یک دستگاه زغال ساز ، کوره زغال ، زغال لیمو و انواع زغال کبابی

زغال میرزا وب‌سایت
سعید غلامی کارافرین نمونه سال 98 لنگرود با بیش از 5 سال تجربه در راستای تولید و بسته بندی انواع زغال کبابی و مجلسی و بامبو و قلیان و ... در خدمت شما هستم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.